Taklampa alabaster

442037

TAKLAMPA, alabaster, 1930/40-tal, skålformad skärm med upphängning i rep, diameter ca 50 cm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor

Hylla 4

Taklampa alabaster

Budhistorik (12 bud)
3093858
3092264
750
3091978
700
3084672
650
3091484
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.