Vitrinskåp mässing

442036

VITRINSKÅP, mässing, 1900-talets första hälft, tre flyttbara hyllplan i härdat glas, nyckel i mässing märkt "M Eskilstuna", höjd ca 198, 60x60 cm

Visst bruksslitage

Rum 3

Vitrinskåp mässing

Budhistorik (39 bud)
3088743
21 000
3088739
20 000
3088250
19 500
3088226
19 000
3088220
18 500

Slutpris SEK:
21 000
2 115 EUR, 2 402 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.