Carl Gösta Fougstedt oljemålning

442032

CARL GÖSTA FOUGSTEDT (född 1906): Landskap, signerad och daterad C. G. FOUGSTEDT -32, olja på duk, ca 43x56 cm

Fack 7

Budhistorik

2017-02-21 kl 16:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.