Mari Simmulson

442027

MARI SIMMULSON, figurin, Uppsala Ekeby, 1960-tal, kvinnofigur, delvis glaserad keramik, höjd ca 42 cm

Nagg

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik

Mari Simmulson

Budhistorik (23 bud)
3088381
3 800
3088377
3 600
3088348
3 400
3088376
3 400
3088348
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.