Skedar silver modell Gammel frank

442026

SKEDAR, 10 st, silver, 1800-tal, modell Gammel Fransk, längd ca 21 cm, vikt ca 498 g

Slitage, gravyer, ägarstämplar, varierande mästare

Silver, Övriga silverföremål

Monter 31

Budhistorik (5 bud)
3074792
3088065
1 400
3074792
1 300
3077275
3074792

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.