Carl Gustaf Ramberg oljemålning

442024

CARL GUSTAF RAMBERG (1865-1916): Soldatmotiv, signerad Rahmberg, olja på duk, ca 21x28 cm

Viss krackelyr

Rum 5

Budhistorik (2 bud)

3087940
3082722

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.