Stol rokoko

442021

STOL, rokoko, 1700-tal, skuren dekor, sitthöjd ca 47 cm

Skador, lagningar

Rum 5

Stol rokoko

Budhistorik (17 bud)
3089724
3089729
3089724
950
3089728
900
3089724
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.