Matgrupp gustaviansk stil

442014

MATGRUPP, 9 dlr, gustavianks stil, 1900-talets slut, skuren dekor, björk, bordets höjd 74, diameter 110, 2 iläggskivor vardera bredd 48 cm

Slitage, repor, fläckar

Matgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (10 bud)
3089340
4 400
3089355
4 200
3089340
3089310
3089307
850

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.