Matbord omkring 1900

442012

MATBORD, omkring 1900, svarvade ben, vitmålade, höjd ca 73, diameter 111, 2 iläggskivor vardera bredd 80 cm medföljer

Slitage, ytskador, senare iläggskivor

Rum 17

Matbord omkring 1900

Budhistorik (10 bud)
3081611
2 400
3082680
3081611
1 800
3080410
1 700
3080651
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.