Anita Fröding ojemålning

442011

ANITA FRÖDING (född 1942): "Ljuva septemberdag, höstdag", monogramsignerad AF, olja på duk, ca 46x60 cm

Fack 31

Anita Fröding ojemålning

Budhistorik (13 bud)
3105679
2 800
3105663
2 600
3105220
2 400
3104772
3104771

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.