Anita Fröding oljemålning

442007

ANITA FRÖDING (född 1942): "Skogspoetens vandring", monogramsignerad AF, olja på duk, ca 82x100 cm, oramad

Rum 9

Anita Fröding oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3100422
3094400
3 800
3090535
3 600
3088428
3086067

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.