Aage Wang oljemålning

442005

AAGE WANG (Danmark, 1879-1959): Kalv i spilta, signerad, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 20x23 cm

Rum 6

Aage Wang oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3089303
2017-02-21 18:41:13

2017-02-21 kl 21:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.