Anita Fröding oljemålning

442004

ANITA FRÖDING (född 1942): "Höstpoetens vandring", monogramsignerad AF, olja på duk, ca 82x100 cm, oramad

Rum 9

Anita Fröding oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3099301
7 400
3098225
7 200
3083230
7 000
3098224
6 800
3083230
6 200

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.