Matbord Poul Cadovius

442000

POUL CADOVIUS "Mygge", matbord, France o Son, Danmark. 1900-talets andra hälft, ej original trumpetfot av metall, emaljerad skiva med målad dekor, höjd ca 72, diameter 118 cm

Slitage, ej original trumpetfot av metall

Ändringar/tillägg
POUL CADOVIUS "Mygge", matbord. France o Son, Danmark. 1900-talets andra hälft, stomme av metall, emaljerad skiva med målad dekor, höjd ca 72, diameter 118 cm

Möbler, Matbord

Rum 7

Matbord Poul Cadovius

Budhistorik (10 bud)
3087948
3087707
3087947
3087707
1 700
3087946
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.