Elena Micheew oljemålning

441992

ELENA MICHEEW (1899-1972): Sittande dam, signerad och daterad E. Micheew -39, olja på duk, ca 112x82 cm

Konst, Äldre måleri

Elena Micheew oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3088473
750
3088555
750
3088473
700
3086927
650
3086756
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.