Köksbänkar

441991

KÖKSBÄNKAR, 2 st., 1900-talets början, skiva i sten, furu, 7 lådor i vardera bänk, svärtade dragknoppar, höjd ca 74, 117x43 cm

Skiva med nagg/ sprickor, ytskador

Rum 12

Köksbänkar

Budhistorik (15 bud)
3088929
4 800
3087075
4 600
3084726
4 400
3084536
4 200
3084725
4 200

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.