Spegel rokokostil

441990

SPEGEL, rokokostil, 1900-talets mitt, förgylld, höjd ca 104x42 cm

slitage

Speglar

Rum 12

Spegel rokokostil

Budhistorik (7 bud)
3088460
600
3088581
550
3088460
500
3086471
450
3075202

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.