Karmstol rokokostil

441989

KARMSTOL, 1900-tal, rokokstil, mahgony, klädd med blommigt tyg, sitthöjd ca 44 cm

slitage

Rum 4

Karmstol rokokostil

Budhistorik (9 bud)
3089620
850
3088938
3081024
750
3088937
750
3081024
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.