Böhlmark fotogenlampa

441987

ARVID BÖHLMARK, tidigt 1900-tal, mässing och glas, höjd ca 47 cm

Lutar något, visst slitage

Belysning, Bordslampor

Monter 10

Böhlmark fotogenlampa

Budhistorik (6 bud)
3088380
600
3088008
550
3087623
500
3087623
3086587

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.