Ulla-Monica Lindberg etsning

441982

ULLA-MONICA LINDBERG (f. 1923): "Allan Edvall", komposition, signerad, etsning, ca 22x14 cm

Ulla-Monica Lindberg etsning
Budhistorik (14 bud)
3088646
900
3087905
850
3087626
3087903
3087626
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.