Soffbord 1900-talets andra hälft

441981

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, underrede i bronserad aluminium, höjd ca 46, 70x70 cm

Slitage

Rum 6

Budhistorik (2 bud)

3087611
3083540

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.