Kista nautica

441979

MARIN LÅDA, 1800-tal, i betsat trä med metallbeslag, höjd ca 17, 30x45 cm

Patina, slitage

Diverse

Hylla 5

Kista nautica

Budhistorik (4 bud)

3089443
450
3089210
3089142
3083938

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.