Matbord gustaviansk

441975

MATBORD, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, vitmålat, delvis bronserad dekor, höjd ca 73, 132x100, 2 iläggsskivor vardera bredd 46 cm

Slitage

Rum 13

Matbord gustaviansk

Budhistorik (22 bud)
3089786
3084488
3088471
1 900
3084488
1 700
3088469
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.