Fåtöljer 1940-tal

441974

FÅTÖLJER, 1 par, bokfanér, 1940-tal, klädda i textil Rami plus från Svensson, sitthöjd ca 39, höjd ca 75 cm

Nyomklädda och nystoppade. Smärre fanérskador

Rum 2

Fåtöljer 1940-tal

Budhistorik (9 bud)
3088083
1 700
3087758
1 600
3087542
3086412
1 400
3086315
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.