Peter Dahl färglitografi

441972

PETER DAHL (född 1934): Figurscen, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, ca 46x51 cm

Fack 21

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (7 bud)
3084758
3084755
3084753
950
3084750
3082355
550

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.