Harald Lindberg oljemålning

441971

HARALD LINDBERG (1904-1976): Stilleben, signerad Harald Lindberg, olja på duk, ca 55x46 cm; oramad

Konst, Äldre måleri

Fack 7

Harald Lindberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3090672
3077533
750
3075146

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.