Sockerskålar

441968

SOCKERSKÅLAR, SERVETTSTÄLL, SKEDAR, 2 st, 18/1900-tal, silvervikt ca 488 g

Slitage, senare glasinsats

Silver

Sockerskålar

Budhistorik (3 bud)

3091910
1 600
3077320
1 400
3075725

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.