Dosor flakong handspegel silver

441966

DOSOR, 5 st, FLAKONG, HANDSPEGEL, silver, 1900-tal, spegelns längd ca 16 cm, dosornas vikt ca 470 g, en spegel i nysilver meföljer

Slitage, smärre skador

Silver

Monter 2

Budhistorik (7 bud)
3090819
1 600
3086831
3090818
3086831
1 400
3077290
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.