Corneille litografi

441955

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille -87, 177/200, färglitografi, ca 51x71 cm

Tavelvagn 32

Corneille litografi
Budhistorik (5 bud)
3083317
3080953
3076468
1 800
3075902
3073717

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.