Symaskinsben

441920

SYMASKINSBEN, 1900-tal, gjutjärn, delvis bemålad, höjd ca 71 cm

Slitage

Diverse

Rum 7

Symaskinsben

Budhistorik (4 bud)

3080798
3073277
3073008
3073004
500

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.