Vägglyktor bemålad plåt och gjutjärn

441915

VÄGGLYKTOR, 1 par, 1900-tal, bemålad plåt och gjutjärn,höjd ca 97 cm

Slitage

Diverse, Trädgård

Rum 7

Budhistorik (6 bud)
3089414
3079714
2 600
3078730
3078729
1 600
3074907

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.