Sture Johannesson objekt

441912

STURE JOHANNESSON (född 1935): FishArman, signerad numrerad och daterad på ingjuten etikett 12/100 1974, objekt - multipel, ingjuten plastfisk, färgtub och färg i transparent massa, ca 36x29x6 cm

Rum 20

Sture Johannesson objekt

Budhistorik (5 bud)
3089465
3076822
3076821
900
3073826
850
3073320

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.