Amanda Bergstedt oljemålning

441905

AMANDA BERGSTEDT (1841-1918): Kanalmotiv, signerad och daterad 1885, olja på duk, ca 55x37 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Amanda Bergstedt oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3088339
3 400
3088331
3 200
3088331
2 800
3088060
2 600
3088255
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.