Alice Gassner oljemålning

441903

ALICA GASSNER (född 1870):''Förmiddagen på lilla ridplatsen vid hästgardets kassern'', signerad och daterad Alica Gassner, 1946 Stockholm, olja på pannå, ca 32x41 cm

Konst, Äldre måleri, Stockholmiana

Alice Gassner oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3086804
1 900
3084071
1 800
3084071
3079968
1 400
3074169

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.