Kaffepannor koppar

441902

KAFFEPANNOR, 2 st, koppar, 18/1900-tal, handtag i smide, en märkt E. Norman, höjd ca 26-29 cm

Slitage, bucklor

Metall

Rum 7

Kaffepannor koppar

Budhistorik

2017-02-21 kl 20:02
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.