Bricka pläter Ryssland

441901

BRICKA, pläter, Ryssland, stämplad St Petersburg, ca 52x39 cm

Bruksslitage, graverat monogram på undersidan

Diverse

Rum 7, Hylla 4

Bricka pläter Ryssland

Budhistorik (4 bud)

3088539
3085541
750
3075767
700
3073465

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.