Barbro Bäckström mässingsplåt

441900

BARBRO BÄCKSTRÖM (1939-1990): "Piura" - barnhänder, signerad och daterad Barbro Bäckström 1978, oxiderad mässingsplåtplåt, ca 24x28,5 cm

Smärre stukningar

Konst, Skulpturer

Monter 30

Barbro Bäckström mässingsplåt
Budhistorik (24 bud)
3088434
5 800
3088430
5 600
3088430
5 400
3088423
5 200
3088398
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.