Dragknopp 1800-talets andra hälft

441898

DRAGKNOPP, 1800-talets andra hälft, enligt uppgift för kakelugn, förgylld metallfattning med dekor av svanhuvuden, slipat glas, längd 16,5 cm

Tuschrester

Diverse

Budhistorik (20 bud)
3088977
2 600
3074543
2 400
3088976
2 400
3074543
3088975

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.