Axel Lind oljemålning

441897

AXEL LIND (1907-2011): "Night Before Storm", signerad Axel Lind, olja på duk, ca 73x116 cm

Rum 22

Axel Lind oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3087540
3087000
3086737
1 800
3076808
1 600
3074708

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.