Ryno Friberg oljemålning

441884

RYNO FRIBERG (född 1920): Bukett, signerad och daterad Ryno .43, olja på pannå, ca 35x27 cm

Ryno Friberg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3087721
3087423
3087416
950
3085137
3074163

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.