Vas Kunglig Dansk

441882

KUNGLIG DANSK, vas, porslin, dekor av blommor, numrerad undertill 233/3101, höjd ca 36,5 cm

Smärre krackelyrer

Keramik/Porslin

Vas Kunglig Dansk

Budhistorik (8 bud)
3087818
650
3088050
600
3087818
550
3074392
500
3084271
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.