Erik Olson färglitografi

441872

ERIK OLSON (1901-1986): Komposition, signerad och daterad Erik Olson 1973, 80/310, färglitografi, ca 48x72 cm

Fack 6

Erik Olson färglitografi
Budhistorik (7 bud)
3081388
600
3083601
550
3081388
500
3076122
450
3075941

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.