Esaias Thoreén färglitografi

441871

ESAIAS THORÉN (1901-1981): "I fiskens tecken", signerad och daterad Esaias Thoren -72, 132/300, färglitografi, ca 42x50 cm

Fack 7

Esaias Thoreén färglitografi
Budhistorik (4 bud)

3087762
450
3087620
3083876
3073347

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.