Miniatyrer bl a Berndt Friberg

441856

BERNDT FRIBERG, miniatyrer, 3 st, Gustavsberg, glaserat stengods, signerade Friberg Gustavsbergs studiohand, MINIATYR, glaserat stengods, otydligt signerad och daterad Gustavsberg 1955, höjd ca 3 cm

Keramik/Porslin

Monter 30

Budhistorik (8 bud)
3089636
1 900
3089319
1 800
3076162
1 700
3074092
1 600
3073269

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.