Rune Jansson litografier

441841

RUNE JANSSON (1918-2014): "Strater", mapp med 48 litografiska tryck, komplett, signerade samt numrerade 71/99, bladmått ca 30x38 cm

Rune Jansson litografier

Budhistorik (5 bud)
3088708
1 800
3088649
1 700
3088707
1 700
3088649
1 600
3076366

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.