Medeleine Pyk oljemålning

441839

MADELEINE PYK (född 1934): Kiosk, komposition, olja på pannå, ca 48x45 cm

Osignerad, oramad

Medeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3088953
1 600
3088450
3085325
1 300
3085324
3085323

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.