Tommy Carlsson oljemålning

441836

TOMMY CARLSSON (född 1943): "Väntan", signerad Tommy Carlsson, olja på duk, ca 80x80 cm

Fack 36

Tommy Carlsson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3088951
3082571
3079085

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.