Berndt Wennström pigment ink print

441832

BERNDT WENNSTRÖM (född1945), Förbrukad, signerad och numrerad B. Wennström 4/23, pigment ink print, bladstorlek 49x47 cm

Rum 9, Vagga 4

Budhistorik (20 bud)
3106570
1 400
3106542
1 300
3106490
3106348
3106487

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.