Berndt Wennström pigment ink print

441831

BERNDT WENNSTRÖM (född1945): Rödtjut, signerad och numrerad B. Wennström 11/23, pigment ink print, bladstorlek 59x42 cm, oramad

Rum 9, Vagga 4

Budhistorik (18 bud)
3104980
3104928
3104955
950
3104928
900
3104913
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.