Ulf Wahlberg färglitografi

441830

ULF WAHLBERG (1938-2014), Kvällslandskap, signerad och numrerad Ulf Wahlberg 123/280, färglitografi, bladstorlek 36x44 cm

Rum 9, Vagga 4

Ulf Wahlberg färglitografi
Budhistorik (6 bud)
3104912
3103740
750
3095998
700
3095998
550
3089827
500

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.